A A A

O Nas

esteśmy grupą   przewodników terenowych która świadczy usługi w ramach ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r o usługach turystycznych (Dz. U. z 2004 r. Nr 223, poz. 2268). Naszym celem jest oprowadzanie wycieczek oraz fachowe udzielanie ich uczestnikom informacji o kraju, odwiedzanych miejscowościach, obszarach i obiektach. Posiadamy uprawnienia na powiat bocheński, brzeski, dąbrowski oraz tarnowski wraz z miastem Tarnów. Ponadto jedna osoba z nas jest przewodnikiem beskidzkim i obejmuje swoimi uprawnieniami teren Beskidów.
Oferujemy Państwu szeroki wachlarz ofert, które dostosowujemy specjalnie do wymagań i potrzeb każdego Klienta. Naszą specjalnością są wycieczki dla dorosłych, dzieci i młodzieży.
Specjalizujemy się także w organizowaniu wycieczek dla osób niepełnosprawnych. Zadbaliśmy o to, by to właśnie do Państwa dyspozycji był oligofrenopedagog z 10-letnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą niepełnosprawną umysłowo oraz ruchowo. Program każdej wycieczki  możemy dostosować do indywidualnych potrzeb uczestników.
W przypadku niepełnosprawności ruchowej opracowujemy go z pominięciem barier architektonicznych. W przypadku niepełnosprawności umysłowej wycieczka zostanie poprowadzona tak, aby dostosować wiadomości do indywidualnych potrzeb.

Wersje obcojęzyczne naszej strony skierowane są do turystów, którzy chcą poznać walory naszego kraju. To właśnie z myślą o nich oferujemy liczne trasy, które promują nie tylko znane i cenione miejsca, ale także te nowe i tajemnicze zakątki naszego kraju, które ciągle czekają na odkrycie. To właśnie dla nich prowadzimy wycieczki w języku angielskim, niemieckim oraz rosyjskim.

Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług wystarczy wysłać e-mail lub zadzwonić. W przypadku gdy żaden z naszych programów nie sprosta Państwa oczekiwaniom, zorganizujemy wycieczkę lub imprezę specjalnie dla Państwa wg. podanych wskazówek, kryteriów czy ceny. Wyznajemy zasadę, że to my dostosujemy się do Państwa wymagań a nie odwrotnie! Możemy zaplanować całodniową wycieczkę po Tarnowie wraz z atrakcjami: aquapark, Muzea: Entograficzne (z jedyną w Europie Wystawą Pamięci Romów), Okręgowe, Diecezjalne; w regionie: Muzeum Drogownictwa, Muzeum Lalek oraz Muzeum Przyrodnicze. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów i dlatego każda zorganizowana przez nas wycieczka jest dopięta na tzw. ostatni guzik. Nad Państwa bezpieczeństwem czuwają specjaliści z zakresu turystyki, którzy są licencjonowanymi pilotami wycieczek i przewodnikami. Ponadto dbając szczególnie o jakość naszych usług osoby z nami współpracujące są dodatkowo doświadczonymi pedagogami, w tym także oligofrenopedagog.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

 

e-mail: przewodnicytarnow@gmail.com

 

 

ŁUKASZ WÓJCIK przewodnik terenowy

/Polish/

Tel. 0048 570 204 512

 

JANINA WASZKIEWICZ pilot wycieczek i przewodnik beskidzki
/Russian/

Tel. 0048 609 365 461

 


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!!!